Widok z Kasprowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NASZ KASPROWY Strona Główna -> Kasprowy - przyroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 9:25 pm    Temat postu: Widok z Kasprowego Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Mam prośbę i propozycję: Zazwyczaj wszystkie teksty zawarte na stronie naszkasprowy.pl staramy się zilustrować fotografiami. Tymczasem nie znalazłam żadnej stosowenj fotografii, która zilustrować mogłaby wiersz "Z Kasprowego Wierchu" autorstwa Kazimierza Przerwy Tetmajera (zakładka "O Kasprowym"). Może ktoś z Was, drodzy Forumowicze, posiada fotografię, która mogłaby zostać zamieszczona na stronie obok wiersza? Proszę wczytać się w jego treść. Oczywiście nie chodzi o to, by fotografia była kalką tekstu: raczej jego poetycką interpretacją.

Czekam na fotografie - można wysyłać je na adres poczta@naszkasprowy.pl, a także wklejać na forum! W przypadku większej ilości fotografii może zadecydujemy wspólnie o wyborze?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mohsinj677

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 9:42 am    Temat postu: mohsin Odpowiedz z cytatem

Cool Mam prośbę i propozycję: Zazwyczaj wszystkie teksty zawarte na stronie naszkasprowy.pl staramy się zilustrować fotografiami. Tymczasem nie znalazłam żadnej stosowenj fotografii, która zilustrować mogłaby wiersz "Z Kasprowego Wierchu" autorstwa Kazimierza Przerwy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NASZ KASPROWY Strona Główna -> Kasprowy - przyroda Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: